MENU

Einfach Deutsch A1.2

EINFACH DEUTCH A1.2 CEFR A1.2 düzeyinde, Almanca öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Kitabımız toplam 5 Modül ve her Modül 3 üniteden oluşmaktadır.
 
Kitabımızda, her Modülde, öğrenilmesi gerekli kelime ve gramer açıklamaları öğrencilerin tekrar çalışmalarını kolaylaştırmak, dikkatlerini çekmek amacıyla renkli kutucuklar içinde verilmiştir.
 
Modüllerin sonlarında, öğrencilerin konuları daha iyi pekiştirmesini sağlayacak, aynı konu üzerinde farklı alanlarda gelişmelerini destekleyecek çok sayıda alıştırma “TESTE DICH” bölümleri olarak hazırlanmıştır.
 
Modüllerde kullanılan alıştırmalardaki resimler öğrenilen dilin kültürünü de yansıtması amacıyla Almanya’dan alınan gerçek resimleri de içermektedir.
 
Kitabımızda yabancı dil öğrenmenin temelini oluşturan okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik olarak hazırlanan okuma metinleri Modül içlerine ve Modül sonlarına yerleştirilmiştir. Okuma metinleri anadili Almanca olan kişiler tarafından seslendirilmiştir.

Eradil Yayıncılık ürünleri ile eğitimde yeni bir çağa adım atın.
Size özel teklifler, örnek yayınlar ve benzersiz fiyatlar için iletişim formunu doldurmanız yeterli