About Us

Eradil Yayıncılık, dinamik, genç ve alanında güçlü ekibiyle dil öğreniminde yeni bir çağ oluşturmak için 2011 yılında kurulmuştur.

Eradil ekibi olarak hedefimiz siz değerli öğretmen ve öğrencilerimizle işbirliği yaparak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en uygun fiyat ve kaliteyle sizlere sunmaktır.

Eradil ekibi olarak dünya çapında birçok özel ve devlet okulları tarafından beğeniyle kullanılan ELI Publishing’e (European Language Institute) ait İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Rusça dil öğreniminde destek olacak ürünleri de sizlere sunmaktayız.
Detaylı bilgi için:
www.elionline.com

Eradil ekibi olarak ayrıca Almanca Dil Eğitiminde bir dönüm noktası olarak adlandırılan, www.minticity.com adlı interaktif öğrenme portalının İç Anadolu bölge bayiliğini yapmaktadır MintiCity, Almanca öğrenen ya da öğrenmek isteyenler için internet tabanlı olarak hazırlanmış bir interaktif öğrenme portalı. Almanca öğrenimini zevkli hale getiren, yaş grubuna uygun görsel ve işitsel öğelerle Almancayı farklı bir ortamda yaşama imkânı sunan eğlenceli ve zengin bir site. Alışkın olduğu klasik öğrenme ortamından çıkıp aşina olduğu ve ilgi duyduğu sanal ortamda alternatif Almanca uygulamaları bulması öğrenciyi cezbetmekte ve hevesle bilgilerini destekleyerek geliştirmekte. Okulda ders içerisinde olduğu gibi, internete bağlanılabilen her yerden ulaşma ve uygulama imkânı olan platform, böylece Almanca öğrenimini okulun dışına taşıyıp kolay ulaşılabilir bir öğrenme platformu sunmakta.
Detaylı bilgi için:
www.minticity.com

A new ERA in learning languages!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart