Eradil Politika

Gizlilik Prensipleri

UYGULAMA İÇERİĞİ

Uygulamamız içerisinde bulunan tüm içerikler ve videolar 6-18 yaş grubu çocuklar için uygundur ve bu yaş grubunda bulunan tüm öğrenciler kendi başına veya ailesi ile birlikte izleyebilirler.

UYGULAMA İŞLEVSELLİĞİ

Uygulama çocuk kitaplarında bulunan görselleri ar kamerası ile okutup çocuklara uygun videolar izletmek amacı ile oluşturulmuştur.

REKLAMLAR

Uygulamamızda hiçbir şekilde reklam bulunmamaktadır.

VERİ UYGULAMALARI: 

Uygulamamız hiçbir şekilde kullanıcıdan bilgi talep etmemektedir. Arka olanda kullanıcının hiçbir verisini almamaktadır.

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK (AR): 

Uygulamamız bir Ar uygulamasıdır. Açılan kamera sadece çocuk kitaplarındaki görselleri okuyup onlara uygun video izletmek amacı ile kullanılmaktadır. Herhangi bir fiziksel tehlike içermemektedir. Çocuklar için önerilmeyen herhangi bir cihaz kullanmak gerekmemektedir.

GİZLİLİK PRENSİPLERİMİZDE DEĞİŞİKLİKLER

Zaman zaman eradil.com’un bu gizlilik prensiplerini değiştirmesi gerekli olabilir. Bundan dolayı sitemizdeki bu bölümü düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. Hiçbir değişiklik önceki olayları kapsayacak şekilde uygulamaya konulmaz.

BİZE ULAŞMAK İÇİN

Gizlilik Prensiplerimiz hakkında yorum ve sorularınız olması veya herhangi bir zamanda eradil.com ‘un bu prensiplere uymadığını düşünürseniz, lütfen bize info@eradil.com adresinden elektronik posta ile ulaşınız.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası eradil.com üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.

ERADIL YAINCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart